Hakkımda

Selamünaleyküm. Ben Muhammed Talha Ağaoğlu ve burası benim bloğum. Şuan bloğumun “hakkımda” kısmını dolduruyorum. Doldurmam gerektiğini söylediler, yaparsam iyi olurmuş. Açıkçası ne yazacağımı bilmiyorum. Bir şeyler yazacağız artık.
Bir yazar, aktivist, fotoğrafçı, ses sanatçısı, düşünür, şoför, sporcu, sosyal medya uzmanı değilim. Pek bir vasfım yok yani. Ama çevremdekilere göre komik, teknolojiyle ilgilenen birisiyim. Doğru mu? Doğru galiba.
Kendime göre ben kimim bundan bahsedeyim biraz. Vaziyet alın birazdan buralar hep kendini beğenmişlik kokacak. Ben içerik üretmeye çalışan, insanlara kendime “Talha’dan başka kimse yapamaz bu işi” dedirtmeye çalışan, okumayı seven, mühendis olan birisiyim. Mühendis olma kısmı önemli. Sıradan olmamaya çalışıyorum. Popüler şeylerden uzak duruyorum. Bu bana zarar veriyor ama böyle daha iyi olduğunu düşünüyorum. Taliplerimi bekliyorum eheheh.
Şimdiye kadarki hayatımda okul gazetesi çıkardım ve internet radyosu yaptım. Radyoyu yapıp tutmadığını gördükten sonra hayatımda büyük bir boşluk oluştu. O ara yaptığım tek şey sınavlara çalışmak ve kitap okumak oldu. Neyse sağlık olsun. Yine o ara etrafımı çok iyi insanlarla doldurdum. Bu insanların pek çoğu sosyal medyadan tanıştıklarım. Sosyal medyayı iyi kullanmak gerek. O ara bittikten sonra bir blog açtım. Şuan linkini vermeyeceğim çünkü baya boş yazmışım. Yazmaktan sıkıldım bıraktım. İkinci boşluk dönemine girdim. O boşluk döneminden çıkışta kendimi burada buldum. Çokta uzun olmayan hayatımda bence gayet yeterli bir CV’m var.
Şuan bu blogda haftada 2-3 hatta 4 yazı paylaşmaya ve takipçi kitlemi geliştirmeye çalışıyorum. Yazılarım genellikle ilgim doğrultusunda yani teknoloji ile alakalı oluyor. Bunun yanında imkan dâhilinde haftalık kitap yorumları da yapmaya çalışıyorum. Ayrıca ileride ufak tefek ibretlik paylaşımlarda yapmaya çalışacağım. Hayırlısı. Olurda sıkılmazsam ileride bu bloğun ve yazdıklarımın bana çok işe yarayacağına inanıyorum.
Bu kadar galiba kendi hakkımda söyleyecek daha fazla şeyim yok. Çok da abartılmaması gereken birisiyim. 
This Newest This Older
 

Hmm Arama

-->